KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175204
nr 1517 5204
Sten Jansson, "Solglitter". Signerad, daterad 89. Olja på pannå, 34x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:46:03
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr